Sprawy: organizacyjne oraz zrzutka prywatna na Arkadiusza Szcześniaka

grazyna
Początkujący
Bank poszkodowanego: Bank Millennium

Sprawy: organizacyjne oraz zrzutka prywatna na Arkadiusza Szcześniaka

Postautor: grazyna » 02 lipca 2016, 18:57

1. Oto link do tejże zrzutki. Zrzutka została założona przez Ludomirę Pa... Założono ją na 4000 PLN na wyrażenie prywatnej wdzięczności dla Arka Szcześniaka i jako reakcję na moją propozycję aby zacząć pomagać potrzebującym członkom SBB ., Treść moich postów i odpowiedzi innych są do wgladu. Takie bezprawne działania osób nieupoważnionych prowadzą do upadku SBB a nieetyczne zachowanie członków władz SBB jeszcze ten proces przyspieszą.
https://m.facebook.com/groups/577651045 ... 4303013061
Mam nadzieję, że Zarząd SBB ma świadomość nadużycia jakie wynika z takiego działania. Jest to także poważne nadużycie wiarygodności SBB i okazja dla wrogów aby zdyskredytować organizację.

2. Prosiłam i ponawiam po raz kolejny prośbę o :
- opublikowanie uchwał Zgromadzenia ,
- opublikowanie składu władz SBB

3. W efekcie moich powyższych notatek na forum FB SBB zablokowano mi mozliwość korzystania z tego forum.
Żądam wyjaśnienia sprawy.

4. O powyższym informowałam pisemnie SBB - bez efektu. Próbowałam te dzwonić do Mariusza Zająca, Arkadiusza Szcześniaka ale nie odbieraja telefonów. Wysłałam też sms ( do 2 powyższych oraz do Katarzyny Matuszewskiej i Radosławy Bibik), Odpowiedziała jedynie Dosia.
Grażyna Parol

Wróć do „Spory”