Getin Noble Bank / Idea Bank

Regulamin forum
Ksko
Początkujący
Bank poszkodowanego: Getin Noble Bank
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Getin Noble Bank / Idea Bank

Postautor: Ksko » 10 kwietnia 2017, 11:19

Witam
Ja się zdecydowałem i założyłem sprawę, teraz czekam na pierwszą rozprawę.
Po rozmowie z trzema kancelariami zdecydowałem, że będę dochodził swoich praw, lecz nie będę ryzykował wstrzymania płatności. Narazie płacę.
Ciekawy też jestem Waszych aneksów a głównie jednego Mini%II. Na PW wymienię się scanami tego aneksu (oczywiście po zakryciu tzw danych wrażliwych ;) ) z chętnymi osobami, gdyż interesuje mnie szczególnie czy u Was występuje w tym aneksie par 2, a w nim zapisy dotyczące zmian w umowie głównej. U mnie takie zapisy występują.

pisces
Forumowicz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postautor: pisces » 17 sierpnia 2017, 07:56

Witam założyłem już drugą sprawę z GNB o nękanie ,pierwszą wygrałem i zapłacili jak również wygrałem kilka innych .
Czy ktoś korzystał z kancelarii prawniczej na Armii Krajowej we Wrocławiu z tzw.bezpłatnej analizy ?
Jak coś to podpowiem z czym walczyłem i walczę nadal

Barbaraszmalcel
Początkujący

Postautor: Barbaraszmalcel » 04 września 2017, 15:17

Czy ktoś korzystał z Kancelarii Jacka Sosnowskiego z Warszawy ? Czy ktoś zna adwokata Pana Łukasza Pyrk z Bytomia , coś więcej na temat skuteczności ? Będę wdzięczna za info

Wróć do „Banki”