Kalkulator kredytowy

Regulamin forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jcent
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Getin Noble Bank
Kontaktowanie:

Kalkulator kredytowy

Postautor: jcent » 16 marca 2017, 01:04

Mam pytanie czy ktoś ma dobry kalkulator kredytowy. Sytuacja pewnie jak u większości:
Wziąłem 133000 z Dom Banku w 2007r. = 54000 CHF (około) spłacałem równe raty w PLN, ale ... (i tu zaczynają się schody). Przeszedłem na spłatę w CHF. Od 2007 kilka razy zmieniało się oprocentowanie gdyż zmieniał się 3-miesięczny LIBOR. Moja rata (wyrażona w CHF) także się zmieniała. W związku z tym, że twierdzę, że mój kredyt indeksowany do CHF był kredytem w PLN muszę wyliczyć dla Sądu o jaką kwotę pozywam Getin Noble Bank, gdyż pozywam ich o klauzule zabronione, spready, indeksację i to, że faktycznie nigdy nie było kredytu w CHF.
Czy ktoś ma jakiś kalkulator, który może to wyliczyć?
Generalnie to takie kalkulatory mają w bankach bo jakoś wyliczają ile wyniesie kolejna rata w momencie zmiany oprocentowania.
Pomóżcie kochani, proszę
jcent@o2.pl

MarcinP
Administrator
Bank poszkodowanego: Raiffeisen Polbank
Kontaktowanie:

Re: Kalkulator kredytowy

Postautor: MarcinP » 16 marca 2017, 11:28

PWR
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Deutsche Bank Polska (Deutsche Bank PBC)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kalkulator kredytowy

Postautor: PWR » 20 marca 2017, 12:54

Całkiem niezły do oceny kredytu jest kalkulator Szafrańskiego:

http://jakoszczedzacpieniadze.pl/ile-wz ... e-frankach

Trzeba tylko wpisać swoje LIBORy i kursy po jakich kupowałeś walutę.

Wróć do „Banki”