Gdzie mogę umieścić linki do materiałów prasowych albo własne produkcje

Zgłaszanie pomysłów, sugestii, propozycji zmian, usprawnień i ulepszeń serwisu, w tym propozycje nowych grup tematycznych.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
KarolZ-Poznan
Zarząd Regionu
Bank poszkodowanego: Raiffeisen Polbank
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Gdzie mogę umieścić linki do materiałów prasowych albo własne produkcje

Postautor: KarolZ-Poznan » 24 stycznia 2017, 22:58

Hej

Chciałbym umieścić gdzieś linki do filmów z youtube. Mamy np. zapisy konferencji itp. przydało by się 1 miejsce gdzie to można tematycznie ułożyć. Proszę admin forum o założenie takowego :)

Dzięki!
--
Karol Zemanek
Prezes zarządu
Region Północno-Zachodni

MarcinP
Administrator
Bank poszkodowanego: Raiffeisen Polbank
Kontaktowanie:

Re: Gdzie mogę umieścić linki do materiałów prasowych albo własne produkcje

Postautor: MarcinP » 01 lutego 2017, 14:47

Założyłem nowe forum w forum Sympatycy:

Wróć do „Pomysły/Sugestie/Propozycje usprawnień serwisu”