Witam. Jestem tu bo..

Moderator: marekrz

Regulamin forum
przemkoo21
Początkujący
Bank poszkodowanego: Nie mam kredytu w banku
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Witam. Jestem tu bo..

Postautor: przemkoo21 » 03 sierpnia 2016, 14:51

Przekonany jestem, ze czasem przydaje się takie miejsce, gdzie każdy uczestnik forum może coś o sobie napisać. To właśnie proponuje taki temat. I zaczynam. Wprawdzie, nie koniecznie zawsze popierałem "Frankowiczów", ostatecznie mogłem wierzyć, ze decyzje podjęli sami. Jednak, kiedy nawet sądy zaczęły mieć wątpliwości, a o ile się orientuje, nawet już jakiś bank przegrał sprawę w sądzie, który uznał, ze oszukiwał klientów, i słucham, że mamy teraz nową piękną mądrą ustawę, która ma ochronić "Frankowiczów" i banki. To nie muszę już pić kawy, samo ciśnienie mi skacze. :o Tak, teraz słyszę, że to będzie kolejne oszustwo, i nasz Pan prezydent postanowił oddać 10%, bo banków nie stać. Ale, co się stanie jeśli mnie nie będzie stać, raczej ja na taką ustawę nie mogę liczyć. A zatem powodzenia.

Mirek Jakiśtam
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Santander Consumer Bank
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Witam. Jestem tu bo..

Postautor: Mirek Jakiśtam » 28 stycznia 2017, 09:28

Ja jestem zupełnie z innego powodu ale ogólnie rzecz ujmując,gdybym nawet nie miał kredytu zawsze będę przeciwko złodziejstwu a tak odbieram to co zrobiły banki. Gdyby swego czasu wybrały grupę ludzi powiedzmy średnio rozwiniętych czy wręcz głupich? One jednak przygotowały produkt który pozwolił na wciągnięcie w to ludzi o najwyższych kwalifikacjach. Pokazuje to z kim mamy do czynienia i jakim wysiłkiem musi wykazać się wielu z nas aby tej hydrze łeb ukręcić. Smaczku dodaje fakt że jak powiedział klasyk ten kraj istnieje w teorii, bo wszyscy znamy przykład gdzie porządkowanie tych spraw rozpoczęto od zamknięcia najważniejszych banksterów w więzieniu.Zdążą swoje odsiedzieć zanim u nas sprawę się załatwi,jeśli w ogóle.
Reasumując jestem bo walczę i wspieram wszystkich walczących.Moim ciemiężycielem jest Santander Consumer który wchłonął PTF Bank. [2005 kredyt]

MarcinP
Administrator
Bank poszkodowanego: Raiffeisen Polbank
Kontaktowanie:

Postautor: MarcinP » 30 stycznia 2017, 11:01

.. bo Facebook nie nadaje się do naszych spraw.
Posty tam publikowane znikają, przesuwają się szybko w dół, praktycznie nie da się wyszukiwać pożytecznych informacji jeżeli wcześniej ich sobie nie skopiujesz. I nie ma żadnej weryfikacji trolli, które odwiedzają nasze grupy.
Grupy "frankowe" są rozproszone, nie widać kiedy nowa się tworzy.
Lepiej jest mieć specjalizowane forum bez niebezpieczeństwa, że kiedyś i nagle FB zablokuje nam grupę lub stronę, a takie coś może się zdarzyć, jeżeli grupa fałszywych nicków zacznie nagle masowo zgłaszać stronę jako niewłaściwą.

Tomasz Frankowicz
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Getin Noble Bank

Postautor: Tomasz Frankowicz » 31 stycznia 2017, 10:58

Dokładnie, ostatnia polityka FB wskazuje, że mogą nas zbanować, zablokować itp. bo krzywo cos napiszemy o jakimś banksterze. Jeszcze do tego nie doszło... ale... może dojść. Nie rozumiem natomiast wpisu o podlizywaniu się - to jakaś bzdeta. Piszmy na temat proszę :).

paweł nogal
Zarząd

Postautor: paweł nogal » 02 lutego 2017, 14:20

fajnie że jesteście, nie tylko tutaj :-)
KB(BZWBK) Wrocław

przemek16
Początkujący
Bank poszkodowanego: mBank Hipoteczny

Postautor: przemek16 » 08 lutego 2017, 10:56

super pomysł. Dzięki za możliwość założenia tu konta i Wasze wsparcie. pozdrawiam, Przemek

M ZABIELSKA
Początkujący
Bank poszkodowanego: Santander Consumer Bank

Postautor: M ZABIELSKA » 09 lutego 2017, 11:45

:) liczę na merytoryczne dyskusje i spodziewam się wielu cennych informacji

jozefaa13
Początkujący
Bank poszkodowanego: Bank Gospodarki Żywnościowej

Postautor: jozefaa13 » 09 lutego 2017, 18:57

mam kredyty i mam też tego złodziejstwa dość a FB jest mało przejrzysty chociaż czytam tam codziennie co się dzieje i mam nadzieję że tutaj będzie to bardziej dostępne i przejrzyste wiadomości. Wysłałem ze 3 tygodnie ksero umów do prawnika aby je przejrzał do tej pory się jeszcze nie odezwał, ale uprzedzał że to potrwa ze 3 tygodnie. Kredyt 2008 kwiecień BGŻ a właściwie dwa bo tak nas załatwili open finanse (bo do nich się udaliśmy aby nam dobrali dobry bezpieczny kredyt z powodu że my się na tym nie znaliśmy) z bankiem że najpierw musieliśmy u nich zrobic konsolidację a potem dali nam drugi budowlany oba hipoteczne, szlak mnie trafił załatwili nas na amen.

Andi2016
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Bank BPH (GE Money/BPH)

Postautor: Andi2016 » 09 lutego 2017, 20:55

Dobry wieczór,
wczoraj byłem na spotkaniu z RF i Rzecznikiem praw obywatelskich.Miało ono miejsce w Gdańsku w auli Uniwersytetu Gdańskiego.
Na moje oko w ciągu 4 godzin "przewineło" się jakieś 300 osób.
Bardzo pomocne spotkanie.Prawnicy wyjaśniali bardzo konkretnie jak postepować krok po kroku w walce z bankiem.
Należy im się wielki szacunek za ich tytaniczną pracę.
Z własnej inicjatywy jeżdżą po naszym kraju starając się zaopatrzyć w podstawową wiedzę wszystkich zainteresowanych.
Byłem bardzo zdumiony brakiem podstawowej wiedzy (na temat postępowania w walce formalnej z bankami), wiekszości osób uczestniczących w spotkaniu.
Klienci wręcz boją się represji ze strony banku. Mają obawy czy w ogóle mogą napisać reklamację.
A co dopiero wynająć prawnika i wytoczyć proces przeciwko bankowi.
Wszystkich którzy się do mnie zwrócili z pytaniem docelowo kierowałem na stronę SBB tłumacząc, że tam mają wszelkie informacjie jak walczyć o swoje prawa.
Zachęcałem do wstąpienia do naszego grona.(co niektórzy pytali czy ja jestem prezesem SBB). -:)
Poleciłem również aby czytali informacjie na FB Sympatycy.....
Reasumując mamy bardzo dużą pracę informacyjną do wykonania.
Im więcej ludzi zrozumie, że mogą wygrać z bankiem tym świadomość społeczeństwa będzie za kilka lat zupełnie inna.
Pozdrawiam
Ps. to spotkanie uświadomiło mi jak łatwo bankom manipulować społeczeństwem które nic nie wie na temat ich nielegalnej działalności.

cezarydembinski
Początkujący
Bank poszkodowanego: Raiffeisen Polbank

Postautor: cezarydembinski » 11 lutego 2017, 13:21

"Jestem tu bo" chciałem sprawdzić czy na forum SBB może się zarejestrować każdy, nawet banksterski troll, czy jedynie zweryfikowani członkowie SBB. Ale widzę, że niestety to pierwsze. W związku z tym powstaje pytanie - na diabła komu to forum, skoro jest grupa na FB, na której jest już ponad 7tys. ludzi - bez weryfikacji, no ale tu też jej kompletnie nie ma, więc co za różnica?

Wróć do „Dyskusje ogólne”