kredyt w PKO BP

Moderator: marekrz

Regulamin forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Stefan
Początkujący
Bank poszkodowanego: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA (Inteligo)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

kredyt w PKO BP

Postautor: Stefan » 08 marca 2017, 21:19

Witam
Jestem początkującym w tym gronie, miałem to szczęście, że wziąłem kredyt denominowany w banku Nordea w czerwcu 2007r. oczywiście w fankach. Jak doskonale wiecie ww bank wykupił (na moje nieszczęście) PKO BP. Jest to instytucja mająca klienta głęboko w d..... (chyba przez te literki BP). Czy ktoś może mi doradzić jak z nimi postępować, od czego powinienem zacząć zanim minie 10 lat od momentu wzięcia kredytu. Czytając dyskusje na forum nie znalazłem wpisu osoby która walczy z PKO BP. Proszę o konkretną pomoc, bez komentarzy.

Awatar użytkownika
suckedbypkobp
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA (Inteligo)

Re: kredyt w PKO BP

Postautor: suckedbypkobp » 21 marca 2017, 17:38

Walczy, ale tak jak powiedziałeś, to walka bratobójcza. Niestety mój prawnik też nie daje nam szans, ale jak się uprę, to złoży pozew. Niestety muszę się pogodzić z kosztami, które mogą się nie zwrócić, jakieś 10-15 tysięcy PLN.
Robert (avatar pochodzi z https://ursynow.tv)

Wróć do „Dyskusje ogólne”