Pomoc prawna - co polecacie

Moderator: marekrz

Regulamin forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
norbog
Początkujący
Bank poszkodowanego: Bank BPH (GE Money/BPH)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pomoc prawna - co polecacie

Postautor: norbog » 07 lipca 2017, 09:45

Dzień dobry,

Jestem na forum nowy więc witam wszystkich serdecznie.
Trochę późno (mój kredyt już się zaczął przedawniać) zacząłem szukać pomocy prawnej. Chodzi mi o zwrot nadpłat i odfrankowanie kredytu.
Napisałem do kilku kancelarii, jednak koszty są porażające.

Możecie polecić jakąś sprawną i przystępną finansowo kancelarię? Będę zobowiązany.

pozdrawiam, Norbert

angel
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Bank BPH (GE Money/BPH)

Re: Pomoc prawna - co polecacie

Postautor: angel » 10 lipca 2017, 14:42

Niestety tanio to już było takie mam wrażenie. Piszę do Ciebie, bo łączy nas Bank. Ja brałam kredyt w 1/2017 roku właśnie w GE Money.
Zdecydowaliśmy się na pozew indywidualny z Kancelarią mec. Garlacz. Jesteśmy po I rozprawie w SO w Gdańsku, kolejna 19- ego września. Póki co niewiele wiadomo, pełnomocnik pozwanego próbuje opóźniać za wszelką cenę i na podstawie byle argumentu. Mam wrażenie że Sędzia (facet) słucha z atencją i próbuje merytorycznie zgłębić temat, a nie na pałę orzekać. Zobaczymy, łatwo na pewno nie będzie, ale jest szansa, zakończenia I instancji w SO do końca 2017 r.

Wróć do „Dyskusje ogólne”