poszkodowana przez bank a obecnie przez KRUK SA

lenka
Początkujący
Bank poszkodowanego: Nie mam kredytu w banku

poszkodowana przez bank a obecnie przez KRUK SA

Postautor: lenka » 15 kwietnia 2018, 20:17

Jestem tu poraz pierwszy i błagam pomozcie
W 2008 roku Bank santander consumer bank sprzdał moj kredyt remontowy firmie Kruk SA.
Kredyt był we frankach szwajcarskich zabezpieczony moja nieruchomościa.W 2010 kwota do zwrotu wynosila około 130 000zł.Kruk wpisał sie na hipoteke domu i rozpoczęły się licytacje.Dom został oszacowany na 460000 zł.mimo ogłaszanych licytacji nie znalazł nabywcy.
Jakiekolwiek porozumienia z Krukiem nie dawały zadnych rezultatów.Mając zajecie komornicze na rzeczich firmy żadali dodatkowych wpłat w kwotach przez nas nie do spełnienia.W 2015 zarządali nowego operatu szacunkowego i wtedy biegły wycenił na zaledwie 312000 zł.Niewiedza nasza doprowadziła do tego,że nie złożyliśmy zażalenia na operat szacunkowy.Wtedy szybko komornik wyznaczył pierwsza licytację,która znowu nie przyniosła rezultatu.Ale koleja za2/3 wartości spowodowała że Kruk SA przejął naszą nieruchomość w 2016 .Dom 170 m2 i zagospodarowana 9 arowa działka została przejęta za 180 000 zł.
Wtedy zaczął sie nasz dramat:straciliśmy dom bez prawa do lokalu socjalnego ,okazało się ze jestem cięzko chora (nowotwór złosliwy III stopnia w IV stopniowej skali,wymagam natychmiastowej operacji na otwartym sercu w celu wymiany zastawki aortalnej.
Przeszłam operacje serca,w centrum onkologii w Katowicach serię prawie (50 naswietlen ).W chwili obecnej jestem wrakiem 62 letniego człowieka.
Kruk SA czekał na uprawomocnienie się wszystkich wyrokow do dnia 13 kwietnia br.
W dniu 13 kwietnia otrzymałam pismo o dobrowolnym wydaniu nieruchomości ,a wrazie sprzeciwu zostanie dokonane wydanie z udziałem komornika.
Razem ze mna w domu tym mieszka moja schorowana 80 letnia matka ,która wymaga opieki.Jest także mój syn ktory samotnie wychowuje swojego 16 letniego.Mój mąz okazał sie bardzo słabym i problem z nieruchomością oraz moja choroba go przerosły i wyprowadził sie do swojej matki.
Obecnie czekam na wyznaczenie terminu kolejnej serii naswietlan.
Propozycja Kruka jest następująca :wykup przez osoby trzecie,a skoro takich nie ma to na bruk.Nie ma mi kto pomóc dlatego szukam wszędzie gdzie to
możliwe.Rodzina się odwróciła twierdząc to wasz problem.Syn ma zbyt mały dochód a poza tym wczesniej miałproblem z bikiem i nie uzyska nigdzie kredytu,dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.
Napisałam również do Pana Prezesa Kruk SA przedstawiajac swoja dramatyczna sytuację i prosząc go tylko o jedno :żeby pozwolił mnie i mojej matce umrzec we własnym domu ,a nie na ulicy lub w jakieś noclegowni.
Dlatego jeszcze raz blagam proszę o pomoc

Wróć do „BTE (bankowy tytuł egzekucyjny)”