Pytanie o kredyt, który spłacam we frankach

Regulamin forum
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
EwaM
Początkujący
Bank poszkodowanego: Bank Millennium
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pytanie o kredyt, który spłacam we frankach

Postautor: EwaM » 18 stycznia 2017, 20:42

Tak jak wielu z Was spłacanie kredytu na wymarzony własny dom powoli przerasta moje możliwości. Mam wątpliwość, czy w mojej sytuacji mogę coś zdziałać przed sądem. Problem polega na tym, że po kilku latach spłaty kredytu w złotówkach, gdzie moment spłaty i tym samym przypisany mu kurs i spread był z góry ustalony (np 20-go każdego miesiąca)- zdecydowaliśmy się na zmianę sposobu spłaty. Teraz spłacamy we frankach, które kupujemy w kantorach- powiedzmy, że sami wybieramy i kantor i moment. Czy w takiej sytuacji nie jestem pozbawiona możliwości walki? Na pewno sprawa ze spreadem mnie nie dotyczy? Co myślicie?

Tomasz Frankowicz
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Getin Noble Bank

Re: Pytanie o kredyt, który spłacam we frankach

Postautor: Tomasz Frankowicz » 31 stycznia 2017, 10:55

Nie jesteś pozbawiona możliwości walki. To nie ma nic do rzeczy. Ostatni wyrok mec. Orskiego jest tu: https://konieczchf.pl/2017/01/26/25-sad ... -kredytow/

Wróć do „Problemy i interpretacje prawne”