Wymagalność długu po zakończeniu upadłości konsumenckiej

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
JanTwarowski
Początkujący
Bank poszkodowanego: Bank Polskiej Spółdzielczości
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wymagalność długu po zakończeniu upadłości konsumenckiej

Postautor: JanTwarowski » 10 stycznia 2020, 19:38

Szanowni Państwo , jestem tu nowy i trochę się zakręciłem ponieważ nigdy nie korzystałem z takiego forum ale szukam tu pomocy lub może chodziarz jakiej informacji . W 2015 roku ogłosiłem bankructwo w Wielkiej Brytanii i po roku Syndyk zakończył moją sprawę umarzając wszystkie moje długi między innymi kredyt hipoteczny w B.S. nie spieniężając mojej nieruchomości w Polsce . komornik umorzył postępowanie w po ogłoszeniu mojego bankructwa i byłem pewien ,że sprawa zakończona niestety tak się nie stało ponieważ tego roku to jest latem 2019 bank przypomnial sobie o zobowiązaniu i przez komornika domaga się licytacji nieruchomości , dziwne bo corocznie począwszy od grudnia 2015 roku przesyla mi bilans bankowy na kwoty 0,00zł . Nie mam fizycznego długu wobec banku ale jest hipoteka i tego się czepia. Temat jet o wiele szerszy a opisałem po krutce. Może ktoś z Was słyszal o podobnym przypadku . Pozdrawiam Jan

Wróć do „Upadłość konsumencka”