"Formularz" do KNF

Regulamin forum
Bożena Kielce
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Bank BPH (GE Money/BPH)

Re: "Formularz" do KNF

Postautor: Bożena Kielce » 11 marca 2015, 21:27

Czy obserwujecie zwiększona aktywność ludzi jeżeli chodzi o podpisywanie wniosku do KNF. Słuchając dzisiaj propozycji ZBP na temat rozwiązanie problemu kredytobiorców, to czerwone światło alarmowe powinno w narodzie zabłysnąć. Jest nas ponad 500tys. Jaką forma forma przekazu obudzi ludzi

Dana_Szczecin
Koordynator
Bank poszkodowanego: Nordea Bank

Postautor: Dana_Szczecin » 12 marca 2015, 12:22

jedyny przekaz jaki obudzi resztę to egzekucja na podstawie BTE, niestety...
_____________________________________________________________________________________
Zachodniopomorscy frankowicze i walutowicze
https://www.facebook.com/pages/Zachodni ... 9498890486

Bożena Kielce
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Bank BPH (GE Money/BPH)

Postautor: Bożena Kielce » 12 marca 2015, 21:02

W związku z tym,ze ja nie widzę wzmożonej aktywności kredytobiorców kredytów indeksowanych , denominowanych mogę tylko apelować Ludzie obudźcie się. Bank BPH (Ge Money) wykorzystał moment , moją próbę, wolę restrukturyzacji kredytu by go wypowiedzieć i wystawić BTE . Kto nie poczuł oddechu komornika, nie wie co znaczy walka z nim.Dzisiaj w majestacie prawa zabiera się majątki ludziom , którzy nie mają długu.Każdy kredytobiorca powinien czuć to zagrożenia. Dzisiaj Ty i Ty dajesz radę spłacać ,ale życie płata figla, wypadek losowy , utrata zdrowia ,utrata dochodowej pracy ,utrata kolejnego zatrudnienia by starczyło na ratę i co wtedy. Ponad 500tys ludzi ,aż tylu wierzy ,że nie ma problemu. Banki robią z nami co chcą, czynią to swoimi i rządu rękoma , przepisami , ustawami.Co będzie za rok dwa , jaka gwarancja. Tylko tzw pospolite ruszenie wstrząśnie tą bandą. Z naszego województwa mamy kandydata na Prezydenta. Co za ostrożność w wypowiedziach, oddanie Piechocińskiemu. Nasze problemy muszą być nagłaśniane , nasze problemy muszą być na pierwszych stronach środków przekazu. Już raz zablokowano pomysły Tuska. Skoro kredytobiorcy śpią zaapelujmy do bardzo młodego pokolenia , które nie ma kredytów. Ono również nie ma przyszłości w tym kraju. Nie ma szansy na godne życie .Zasypmy ich mailami ,piszmy pisma do wszystkich instytucji w naszej sprawie . Niech to będą nasze indywidualne sprawy , które powierzamy .Piszmy do parlamentarzystów,Prezydenta , Pani Kopacz. To musi być masowe działanie. Przekazujmy takie dane w internecie .Jeżeli chodzi mnie działam cały czas , nie poddaję się, walczę. Czy wygram ? Z Wami tak.

leszek
Forumowicz
Bank poszkodowanego: Getin Noble Bank

Postautor: leszek » 17 marca 2015, 07:33

No i "Formularz" do KNF - poszedł,
https://www.youtube.com/watch?v=7FbFFNWzG0k
Ocenę można przeczytać na FB i chyba nie warto jej powielać, jednak pojawiła się właśnie koncepcja odwrócenia zbierania tych formularzy na pisma do Pani Premier, Panów Marszałków Sejmu i Senatu oraz przewodniczących kół parlamentarnych.
Co Wy na to?
DomBank Getin Bank 2005r.

stoper
Początkujący
Bank poszkodowanego: Bank Millennium

Postautor: stoper » 19 marca 2015, 14:05

Podpisy złożone ale jak dzwoniłem do KNF to twierdzą że taka propozycja z ich strony nie padła....
Proszę o informacje czy i jaka propozycja padła ze strony KNF

Wróć do „Instytucje publiczne i kontakty z nimi”